Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Klubová výstava 2018

 

Klubová výstava so zadaním KV

16.09.2018 Mojmírovce

Rozhodca: Hargitai Gábor (HU)

Výsledky

PSY / MALES

TRIEDA ŠTENIAT

  1. Decllen Vert Heart Boyard, 19.03.2018, ČMKU/5657/18

       (Hector bleu du Serment des Brumes x Benellis Topaz Heart Boyard)

       Chovateľ:  Kristýna Špačková                        Majiteľ: Zdeňka Jílková

      VN1, Naj šteňa

  1. Irwin z Babanovho vŕška, 15.05.2018, SPKP 1943

       (Astheris Canis Mayrau x Dita z Babanovho vŕška)

       Chovateľ:  Viera Mozolová                             Majiteľ: Viera Šmičková

      VN2

 TRIEDA MLADÝCH

3.    Cardinale Canis Mayrau, 15.05.2017, ČMKU/BC/5538/17

       (Irko du Murier de Sordeille x Heroine des Gardiens Aux Coeurs Tendres)

       Chovateľ:  Kateřina Vokatá                           Majiteľ: Michaela Teplá

      V1, CAJC, KVM, BOJ, BOS

TRIEDA OTVORENÁ

  1. Ame Magnanime HANNIBAL Barkas, 01.03.2016, SPKP 1900

   (Dagasse z Dorky x Ame magnanime CATHERINE la Grande)

    Chovateľ: Ivana Kužmová                            Majiteľ: Ines Tokárová

V2, R-CAC

  1. Ame magnanime GARDIEN Icarios, 27.03.2015, SPKP 1871

    ( Ikar Warrior Soul x Ame magnanime BERNADETTE Bleu)

    Chovateľ: Ivana Kužmová                               Majiteľ: Alica Stopková

V4

  1. Bias Canis Mayrau, 23.01.2016, SPKP 1904

   (A´Yago du Murier de Sordeille x Heroine des Gardiens Aux Coeurs Tendres)

   Chovateľ: Kateřina Vokatá                                Majiteľ: Danka Šťastná

V

  1. Dante Fanneli, 24.04.2016, SPKP 1940

   (Dagasse z Dorky x Naira Warrior Soul)

   Chovateľ: Jaroslava Schwabová                  Majiteľ: Michal Kiššimon

V1, CAC, Naj harlekýn

  1. Dargo Fanneli, 24.04.2016, ČMKU/BC/5335/16/17

   (Dagasse z Dorky x Naira Warrior Soul)

   Chovateľ: Jaroslava Schwabová                Majiteľ: Monika Vittnerová

V3

TRIEDA PRACOVNÁ

9.     Hadrián z Ajysyt, 11.10.2015, ČMKU/BC/5238/15

   (Choisi z Husovy Tvrze x Coquette z Ajysyt)

   Chovateľ: Svetlana Ungermanová                  Majiteľ: Petr Sluka

   V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

10. Astherix Canis Mayrau, 21.02.2015, SPKP 1876

    ( Shedar Theo x Heroine des Gardiens Aux Coeurs Tendres)

    Chovateľ: Kateřina Vokatá                        Majiteľ: Danka Šťastná

    V2, R-CAC

11. Eranis z Babanovho vŕška, 08.09.2014, SPKP 1856

    (Balboa Semper cum corde x Briana z Babanovho vŕška)

    Chovateľ: Viera Mozolová                        Majiteľ: Eva Polerecká

       V1, CAC, KVpes

TRIEDA ČESTNÁ

12. Ame Magnanime CYRANO Puissant, 04.04.2012, SPKP 1808

        (Cartiér l´Ami Noir x Adonné z Modrej zeme)

              Chovateľ: Ivana Kužmová                       Majiteľ: Tomáš Novák

             V1


SUKY / FEMALES

TRIEDA STREDNÁ

13. AISHA Esprit de la Croix Double, 07.11.2016, SPKP 1926

     (Choisi z Husovy tvrze x Abilene z Odasu)

     Chovateľ: Jozef Žigray                           Majiteľ: Jozef Žigray   

     V1, CAC                                                

TRIEDA OTVORENÁ

14. Ame Magnanime FRANCE Adonné, 27.03.2015, SPKP 1870

        (Everest Warrior Soul x Adonné z Modrej zeme)

              Chovateľ: Ivana Kužmová                     Majiteľ: Judit Chikán

              VD2

15. Ame Magnanime GAIETÉ Allégresse, 27.03.2015, SPKP 1872

         (Ikar Warrior Soul x Ame magnanime BERNADETTE Bleu)

               Chovateľ: Ivana Kužmová                    Majiteľ: Milan Rechtorík

            VD3

16.  Ame Magnanime INARA Protégé, 04.06.2016, OHZB BBC 786

        (Tito Bas Rouges de Lisica x Adonné z Modrej zeme)

              Chovateľ: Ivana Kužmová                     Majiteľ: Dominik Rathberger

             V1, CAC

TRIEDA PRACOVNÁ

17.  Ame Magnanime DOROTHÉE d´Or, 19.05.2013, CMKU/BC/5013/13

         (Face des Feux de l´Ange x Ame Magnanime BERNADETTE Bleu)

         Chovateľ: Ivana Kužmová                     Majiteľ: Ivana Indrová

          V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV

    18. Ame Magnanime FADETTE Deesse, 27.03.2015, SPKP 1866

         (Everest Warrior Soul x Adonné z Modrej zeme)

               Chovateľ: Ivana Kužmová                    Majiteľ: Katarína Lenická

               V2, R- CAC

19.  Fay z Babanovho vŕška, 29.09.2015, SPKP 1884

         (Japper du Dragon Noir x Briana z Babanovho vŕška)

               Chovateľ: Viera Mozolová                     Majiteľ: Viera Mozolová

               V1, CAC, KV suka, BOB

20.  Benellis Topaz Heart Boyard, 20.02.2015, CMKU/BC/5168/15/18

         (Harwey Duke Blackgorge x Hellen z Husovy tvrze)

               Chovateľ: Kristýna Špačková                Majiteľ: Kristýna Špačková

               V3

TRIEDA VETERÁNOV

 

21.  Altesse Royal z Modrej Zeme, 26.06.2008, SPKP 1722

(Pongo z Koláčova Ranče x Oxi Bas Rouges de Lisica)

  Chovateľ: Attila Veszelka                    Majiteľ: Lucia Paulovičová

V2

22.  Hellen z Husovy tvrze, 11.04.2009, CMKU/4451/09/15

         (Tyros z Koláčkova ranče x Arleta z Husovy tvrze)

               Chovateľ: Karel Otradovec                   Majiteľ:  Kristýna Špačková

               V1, Naj Veterán

TRIEDA ČESTNÁ

23.  Heart Klara z Lhotecké linie, 21.12.2010, SPKP 1796

             (D´roi des Matins de L´Abbé Rozier x Bugi L´Ami Noir)

              Chovateľ: Jana Šimáková                  Majiteľ: Helena Kratochvílová

              V1

SÚŤAŽE:

NAJLEPŠÍ HARLEKÝN:

1.    Dante Fanneli, 24.04.2016, SPKP 1940

NAJLEPŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA:

1.    Ame magnanime, chovateľ Ivana Kužmová


Ďakujeme všetkým sponzorom výstavy:

Granule FEDA (biofer)

UKK, Kaštieľ Mojmírovce

Veronika Olešovská, Helena Kratochvílová, Mgr. Ivana Kužmová,

Doc. MVDr. Danka Šťastná,PhD., ZOO dom, www.najlepsiekrmivo.sk (Sandra a Christian Vozár), Perníková Mamka – Silvia Olešovská, Katarína Lenická, a ďalší..


Fotografie z výstavy nájdete TU: 

https://slovakbeauceron.rajce.idnes.cz/Club_Show_SBK_2018/

https://veronikaolesovska.rajce.idnes.cz/Klubova_vystava_SBK_-_16.09.2018_Mojmirovce/

https://gera.rajce.idnes.cz/SK-BC_Klubova_vystava_16.9.2018/

TOPlist