Klubová výstava SBK 2011
Povýstavný katalóg TU
Ďakujeme sponzorom tejto výstavy: firme Pharmacopola s.r.o - distribútorovi veterinárnych liečiv a krmív Royal Canin, firme MZ Trade s.r.o. - výhradnému dovozcovi krmív Belcando, firme Gold Cup s.r.o. - výrobcovi pohárov, medailí a iných reprezentačných predmetov a firme CONSULTEST s.r.o.
Klubová výstava / Clubshow
08.10.2011
Rozhodca/ Judge: p. Christian Janes (A)
VÝSLEDKY / RESULTS
Pes / Male
Šteňa / Baby:
1. BOROMIR Semper cum corde ( CMKU/BC/4717/11)
(Virgo Bleu de l´Abyss du Bout de Terres x Beauté z Dorky)
Majiteľ/Owner: Ladislav Zach (CZ) Chovateľ/ Breeder: Tomáš Kánský
VEĽMI NÁDEJNÝ / VERY PROMISSING
Dorast / Puppy:
2. Ame magnanime BERNARD Noir ( CMKU/BC/4717/11)
(Virgo Bleu de l´Abyss du Bout de Terres x Adonné z Modrej zeme)
Majiteľ/Owner: Zdeněk Novák (CZ) Chovateľ/ Breeder: Iva Kužmová
VEĽMI NÁDEJNÝ / VERY PROMISSING
Suka / Female
Šteňa / Baby:
3. GEISHA du Pays des Songes (v registrácii / in registration)
(Eron Rdeca Nogavica x Dixie de Alexines)
Majiteľ/Owner: Roland Ecker (A) Chovateľ/ Breeder: Urška Krivec
VEĽMI NÁDEJNÝ / VERY PROMISSING
Dorast / Puppy:
4. Ame magnanime BERNADETTE Bleu (SPKP 1783)
(Virgo Bleu de l´Abyss du Bout de Terres x Adonné z Modrej zeme)
Majiteľ/Owner: Iva Kužmová (SK) Chovateľ/ Breeder: Iva Kužmová
NÁDEJNÝ / PROMISSING
Pes / Male
Mladý / Junior:
5. ALERON Le Feu Éternel ( SPKP 1761)
( D´Roi des Matins de l´Abbé Rozier x Eliza Prinnces Blackgorge)
Majiteľ/Owner: Ján Páleník (SK) Chovateľ/ Breeder: Michal Novosádek
NEZÚČASTNIL SA / NO-SHOW
6. ANDREW Hradecká Týnka ( SPKP 1771)
(Tyros z Koláčkova ranče x Blais Magic Magpie)
Majiteľ/Owner: Milan Rechtorík (SK) Chovateľ/ Breeder: Antonie Kloferová
VEĽMI DOBRÝ 3 / VERY GOOD 3
7. ARISTO z Babanovho vŕška ( SPKP 1773)
(Cazan els Pastors de la Sandra x Gera Horla Slovakia)
Majiteľ/Owner: Miroslav Brezáni (SK) Chovateľ/ Breeder: Viera Mozolová
VÝBORNÝ 2 / EXCELLENT 2
8. COLIN Mereva ( CMKU/BC/4589/10)
(Arcón z Husovy tvrze x Brooke od Kulaté báby)
Majiteľ/Owner: Petr Kejda (CZ) Chovateľ/ Breeder: Eva Benešová
VÝBORNÝ 1/ EXCELLENT 1, CAJC, Klubový víťaz mladých- pes / Clubwinner Junior - male
Suka / Female
Mladý / Junior:
9. ACANTHE z Babanovho vŕška ( SPKP 1777)
(Cazan els Pastors de la Sandra x Gera Horla Slovakia)
Majiteľ/Owner: Tomáš Demus (SK) Chovateľ/ Breeder: Viera Mozolová
VÝBORNÝ 2 / EXCELLENT 2
10. HEART KLARA z Lhotecké linie ( SPKP 1796)
(D´Roi des Matins de l´Abbé Rozier x Bugi l´Ami Noir)
Majiteľ/Owner: Helena Kratochvílová (SK) Chovateľ/ Breeder: Jana Šimáková
VÝBORNÝ 1/ EXCELLENT 1, CAJC, Klubový víťaz mladých - suka / Clubwinner Junior - female
11. LOCA Warrior Soul ( BBC 602)
(Cyrus du Pla de la Jasse x Acanthe Warrior Soul)
Majiteľ/Owner: Jennifer Berger (A) Chovateľ/ Breeder: Laila Ooms
VEĽMI DOBRÝ 3 / VERY GOOD
Pes / Male
Stredná / Intermediate:
12. Cartiér L ´Ami Noir ( CMKU/BC/4506/09)
(Ustaritz du Perouet x Airin des Gardiens aux Coeurs Tendres)
Majiteľ/Owner: Soňa Špaňúrová Chovateľ/Breeder: Dagmar Černá
VÝBORNÝ 1 / EXCELLENT 1, CAC
Otvorená / Open:
13. CIRCO des Anges de l´Ardilliere (LOF.1B. BEA.1234148)
(Uarrior de la noe du jardin x Vermeille des Anges de l´Ardilliere)
Majiteľ/Owner: Ján Javorka Chovateľ/Breeder: Michéle Raux
VEĽMI DOBRÝ 2 / VERY GOOD 2
14. FARCEUR Argente de l´Ame du Loup (0420939)
(Ook Argente du Pic des Hobereaux x Diamond von Danubia)
Majiteľ/Owner: Martin Kovár Chovateľ/Breeder: Bodzsár Katalin Éva
VÝBORNÝ 1 / EXCELLENT 1, CAC, Klubový víťaz- pes / Clubwinner male
15. IKEM Horla Slovakia (SPKP 1735)
(Ikem z Koláčkova ranče x Ellie Horla Slovakia)
Majiteľ/Owner: Monika Cihá Chovateľ/Breeder: Tatiana Dobáková
DISKVALIFIKOVANÝ / DISQUALIFIED
16. INDY Horla Slovakia (SPKP 1736)
(Ikem z Koláčkova ranče x Ellie Horla Slovakia)
Majiteľ/Owner: Martin Uherčík Breeder: Tatiana Dobáková
VEĽMI DOBRÝ / VERY GOOD 3
Suka / female
Stredná / Intermediate:
17. BASHIMA vom Sonwendsteinblick (OZHB- BBC- 591)
(Apoll de l ´Ami des chevaux x Farra du Chevalier de Daehl)
Majiteľ/Owner: Friederike Angerler (A) Chovateľ/Breeder: Friederike Angerler
VÝBORNÝ 1 / EXCELLENT 1, CAC
Otvorená / Open:
18. ATTRAYANT Garde de la Vie (Met.Beauce.245/R/08)
(Parcival du Val du Tremblay x Bora von Danubia)
Majiteľ/Owner: Gulyás Viktória (HU) Chovateľ/Breeder: Leczki Sarolta
VÝBORNÝ 1 / EXCELLENT 1, CAC, Klubový víťaz -suka / Clubwinner female, BOB
19. AZIRA Le coeur pur (CMKU/BC/4416/09)
(Apache x Ellen z Husovy trvrze)
Majiteľ/Owner: Veronika Knill- Fejglová (CZ) Chovateľ/Breeder: Lucie Tančevová
VEĽMI DOBRÁ 3 /VERY GOOD 3
20. GORA Horla Slovakia (SPKP 1705)
(Eyk Hugo spod Urpína x Draga Horla Slovakia)
Majiteľ/Owner: J. Javorka& A. Hrabovská (SK) Chovateľ/Breeder: Miroslav Dobák
VÝBORNÝ 2 / EXCELLENT 2, res CAC
Pracovná/ Working:
21. ADONNÉ z Modrej zeme ( SPKP 1723)
(Pongo z Koláčkova ranče x Oxi Bas Rouges de Lisica)
Majiteľ/Owner: Iva Kužmová (SK) Chovateľ/Breeder: Attila Veszelka
NEZÚČASTNILA SA / NO-SHOW
Súťaže a mimoriadna trieda / Contests and special class:
Dieťa a pes / Child & dog
Kategória I.
Lívia Rechtoríková & Anrew Hradecká Týnka
1. MIESTO / 1. PLACE
Kategória II.
Veronika Olešovská & Ame magnanime BERNADETTE Bleu
1. MIESTO / 1. PLACE
Špeciálna súťaž / Special competition:
Najkrajší harlekýn KV / The nicest harlequin of Clubshow
1. Ame magnanime BERNADETTE Bleu ( SPKP 1783)
(Virgo Bleu de l´Abyss du Bout de Terres x Adonné z Modrej zeme)
Majiteľ/Owner: Iva Kužmová (SK) Chovateľ/ Breeder: Iva Kužmová
1. MIESTO, VÍŤAZ / 1. PLACE, WINNER
2. HEART KLARA z Lhotecké linie ( SPKP 1796)
(D´Roi des Matins de l´Abbé Rozier x Bugi l´Ami Noir)
Majiteľ/Owner: Helena Kratochvílová (SK) Chovateľ/ Breeder: Jana Šimáková
2. MIESTO / 2. PLACE
3. FARCEUR Argente de l´Ame du Loup (0420939)
(Ook Argente du Pic des Hobereaux x Diamond von Danubia)
Majiteľ/Owner: Martin Kovár Chovateľ/Breeder: Bodzsár Katalin Éva
3. MIESTO / 3. PLACE
Naši sponzori: